K pravidelných bonusovým akcím patří Šťastná středa. Tento bonus se opakuje každou polovinu týdne. Spočívá ve zdvojnásobení výhry. Můžete tak v tento den vyhrát až 100 EUR. Dalším pravidelný můžeme očekávat v pátek. Koncem pracovního týdne hráče jistě potěší 100 % akce na jejich vklad do výše 100 EUR. Abychom jej získali, je nutné poslat na náš hráčský účet peníze během průběhu akce.

Bonus nám pak bude automaticky připsán. Využít je jej nutno během 24 hodin včetně sázek na expressy za stejných podmínek. Zajímavou akcí je také bezesporu expres dne. Je to bonus, který probíhá každý den. Na hlavní straně webu si vybíráme vždy z několika tipů na zápasy a live sázek. Pokud se rozhodneme pro některý z expresů a vsadíme na něj, tak v případě našeho štěstí nám bude koeficient navýšen o 10 procent. Při expresu už nejsou žádné další podmínky pro získání výhry.

Pravidelně jednou ročné máme příležitost využít bezplatné sázky. Ta se nám nabízí v den našich narozenin. Tehdy nám sázková společnost pošle promokód, který můžeme využít u naší sázky. Takto si můžeme vsadit zcela zdarma. Sázková společnost 1xbet myslí na své hráče také během význačných církevních svátků. Na Vánoce pro své zákazníky připravil tuto zajímavou akci. Ti získávají body za své vklady, za které mohou vybírat vánoční dárky v hodnotě od 100 do 1500 amerických dolarů. Každý den sázková společnost 1xbet vybírá pětici hráčů, která se zúčastní turnaje, který se odehrává za stolem Golden Ball. Za každou úroveň se hráčům připíše bod a za vklad 20 EUR dalších rovných pět.