Při jackpotu je nutné pečlivě sledovat individuální podmínky nabídky, která je obměňována každý den. Při sázení se musíme řídit nastavenými pravidly. Na základě údajů z časovače víme, kolik času nám ještě zbývá do skončení úkolu. V 0:00 MSK se vždy uvolní nový úkol a výherci se připíše vyhraná finanční částka. Její výše je uvedena na internetových stránkách. O jménu výherce se dozvíme podle čísla tiketu, které je dostupné u aktuální i předešlé hry. Kromě jackpotu můžou hráči využít také další bonusy, které jsou směřovány na nové i stávající hráče. Sázková společnost Betclic je opravdu štědrá ke každému.

Nabízí stálé bonusy, ale své hráče překvapí vždy nějakou z mimořádných lákavým akcí. K zajímavým, patří například 1 x Race, kde za vklady získáme zajímavé promokódy. ty se připisují každých 5 – 30 dnů. V případě několika po sobě jdoucích neúspěchů můžeme využít odměnu za nevydařené vklady bez ohledu na to, že jsme nic nevyhráli. Její výše může být v rozmezí 2 – 100 USD, 5 – 250 USD nebo 10 – 500 USD. Čím více máme sázek, tím se nám zvyšuje rating. To nám přináší opět další výhody. Sázení si můžeme také pojistit. Část vkladu je pojistitelná proti prohře. Cena této služby závisí od koeficientu daného utkání.

Hráči 1xbet ocení i možnost live sázení. Najít dostatek dostupných přenosů je velice snadné. Hlavní menu se skládá z linie, live, promo, slotů, live kasina, her, 1 x games, virtuální sport a televizních her a rubriky další, ve která najdeme množství další zábavy jako například loterii, burzu kryptoměn, výsledky utkání, odkazy na sociální sítě, poker, finanční sázky a statistika. Filtry záložek najdeme na viditelném místě (ikona zubatého kola v pravém horním rohu) a vyzná se v tom i malé dítě. Kromě toho má každá záložka přehledné menu. Každý z hráčů má vlastní účet, kde si vkládá peníze. Kromě toho může využívat bonusový účet, který si otevírá po své účasti v různých akcích a bonusových hrách 1 x games. Hráči navíc přibývá interní valuta formou bodů. Kromě toho může využít ještě promokódy. Je zde také možnost otevření demo účtu. Sázející tak může zkusit sázet virtuální peníze, které dostane od bookmakera. Na stránkách se dovíme pravidla. Především si dobře pročtěme všeobecné podmínky a základní pravidla příjmu sázek. Pokud přejdeme přímo na pravidla, dozvíme se všechny povinnosti a pravidla uzavření smlouvy se sázkovou společností.