Uvítací bonus 1xbet pro všechny nové hráče

1xbet first bonus

Ihned po registraci získá každý z nových hráčů Unibet uvítací bonus. Společnost 1xbet tak neoceňuje pouze stálé zákazníky, ale váží si rovněž nových zákazníků, které štědře odměňuje.

První bonus získáme ještě před prvním vkladem ihned po vyplnění registračních údajů. Je to důkaz toho, že si sázková společnost 1xbet skutečné cení nových zákazníků. Je to dárek, že jste přišli k nim. K získání vkladového bonusu je zapotřebí se zaregistrovat a vložit první vklad nejméně 10 EUR. Následné je nám připsána prémie, která může být až 100 EUR. Částka může být připsána pouze tehdy, když máme úplně vyplněný profil na portále 1xbet. Připsanou sumu je nutné protočit nejméně pětkrát v akumulovaných sázkách. Ty by měly obsahovat nejméně tři události při kurzu 1.4 nebo vyššímu. Za protočení se považují sázky, které jsou zpracovány. Pokud nesplníme tyto podmínky, nemůžeme tuto částku vybrat.

Bonusy a výhry tudíž budou považovány za neplatné. Tento počáteční 1xbet bonus nelze využívat v kombinaci s ostatními promoakcemi. Platí také omezení jeden na hráče. Obejití tohoto pravidla má za následek tvrdý postih. Ten ve výjimečných případech vede až ke smazání 1xbet hráčského účtu a ztrátě finančního zůstatku. Pokud o tento vstupní bonus nemáme zájem, můžeme se jej předem zříci. Ale proč bychom jsme se zříkali zajímavé finanční částky? Raději přejděme k registraci, která je velice snadná. To můžeme provést na internetových stránkách sázkové společnosti, pomocí aplikace v mobilním telefonu, elektronickou poštou nebo synchronizací se stránkou na sociálních sítích. Potřebujeme pouze uvést naše údaje, zemi, valutu našeho účtu a pak už nezbývá nic víc než potvrdit souhlas s obchodními podmínkami. Vklady můžeme učinit prostřednictvím většiny běžných způsobů – bankovní převod, platební karta, směnárny elektronických měn či přímo na pobočce. K vkladům lze použít také mobilní aplikace 1 x win app a 1 x browser app.