Pro milovníky hazardu je připraven systém promoakcí. Společnost 1xbet se vskutku stará, aby její hráči měli možnosti získat také něco za jejich aktivitu a vklady. Kromě již zmíněného uvítacího bonusu se nabízí účast v expresu dne, bonus za řadu neúspěchů, k narozeninám, nákup kuponů, sázku provedenou prostřednictvím Telegramu a mnoho dalších. K bonusovým hrám patří pexeso, loterie, truhla, trezor, kolo štěstí, denní loterie. Všechny nabízejí zajímavé výhry a sbírání bonusových bodů. Čím víc hrajeme, tím více jich máme.

V pátek nám společnost připravila zvláštní bonus. V tento den se většina z nás těší na nadcházející víkend. Hráči společnosti 1xbet mají však o důvod víc. Za převod na svůj hráčský účet od částky pouhého 1 EUR mohou získat až stoeurový bonus. Tento bonus je určen pro všechny hráče bez ohledu na to, z které země pocházejí. Další zajímavé překvapení na nás bude čekat ve středu. Tehdy můžeme získat až 100 EUR v akci Zvyšujeme na dvojnásobek. Při výběru svého expresu dne, který lze vsadit na libovolné utkání. Jestli vyhraje, tak jeho koeficient bude představovat 10 %. Vklady můžeme provádět pouze z vlastních prostředků. Nelze tudíž posílat peníze na hráčský účet z bonusů. Telegram nám umožňuje si vyměňovat informace s ostatními a takto snižovat rozdíly. Další akce bitva kupónů live spočívá v uskutečnění vkladu s navýšeným násobkem, který dosahuje výše od 30 do 501. K tomu dochází vždy první den v měsíci.

Fantasy fotbal představuje pro hráče účast v pravidelných 1xbet turnajích s možnou každodenní maximální výhrou částky 700 USD. Navíc se nám tady nabízí jedinečná možnost zahrát si přímo za náš oblíbený tým. Linie 1xbet je jedna z největších, která se na rozdíl od konkurence vyznačuje širokým záběrem. Na výběr mají hráči nejen sport, ale vsadit si můžou také na politiku nebo show business. A sport u společnosti 1xbet není pouze fotbal, hokej, tenis nebo basketbal, ale najdeme tu i méně populární druhy jako je například golf, curling nebo cybersport.

Linie 1xbet nabízí svým zákazníkům různorodý rozpis sportovních a nesportovních zápasů s minimální marží. Pokud se podíváme na nabízené sázky, je výběr více než odpovídající. To nemá v současnosti většina evropským bookmakerů. Ukazatel marže se pohybuje od 1,76 % u populárních zápasu po 4 – 5 % u méně sledovaných utkání. Koeficienty u sázkové společnosti 1xbet jsou v rozmezí 1,92 – 1,98, což je také pro nás milé zjištění. Pracovat s nimi je snadné pro hráče kdekoliv na světě. Na výběr jsou evropské, anglické, americké, malajské, indonéské a hongkongské. Přechod k zápasů probíhá přes horní menu nebo ikonu vespod. Kvalitní rozpisy jsou na top utkání i juniorské zápasy a nižší ligy.

Sázet můžeme také na utkání, která nabízí jen hrstka bookmakerů. Můžeme zde využít možnosti klasického bookmakera, smlouvat na burze sázek a fotbalistů, spekulovat na fiktivních zápasech s pomocí sázkových konstruktérů nebo se zaměřit pouze na favority a zápasy dne. Tyto varianty se nám prosvítí při kliknutí na záložku linie. Za zmínku rovněž stojí velké množství vyhledávacích filtrů potřebných pro zadání konkrétní sázky. Koeficienty 1xbet jsou lákavé. Marže dosahuje 2,5 – 5 %, což představuje nadprůměr. Výhodné kotace bookmaker dává na jednotlivé zápasy předních evropských fotbalových lig, ale také na basketbal a tenis.