1xbet není pouze tuctovou sázkovou společností. Kromě zajímavých bonusů nám může nabídnou také velký počet zápasů prakticky ve všech druzích sportu. Vsadit si tak můžeme nejen na prémiové zápasy populárních sportů, ale šanci na dosažení zajímavých částek máme rovněž u druhých a třetích lig druhů jako je curling apod. Zajímavé možnosti nabízí také kasino. Tam je k dispozici několik zajímavých akcí. Jednou z nich je telegram, což představuje možnost spojení s kamarády a snižování rozdílu. U kasina se lze také zapojit do bitvy kuponů live. Při ní lze provést vklad, který se nám zvýší a obdržet bonus. Tato akce na nás čeká vždy první den v měsíci.

Zahrát si můžeme zkusit při virtuálních sázkách. Společnost 1xbet má propracovaný zákaznický servis. Z jejich internetových stránek je možné využít live chat, který pracuje 24 hodin denně, sedm dnů v týdnu. Využít můžeme také vysoce funkční mobilní aplikaci určenou pro operační systémy Andoid a IOS. Hráči mohou procházet jednotlivé položky na mobilním telefonu nebo tabletu velmi rychle, pro jejich přehlednost a výstižnost. Společnost 1xbet velmi dbá o bezpečnost sázek. Tu zajišťuje systém dvojího ověřování založeného v potvrzení na mobilní telefon. Bezpečí u 1xbet je dáno zašifrováním dat prostřednictvím SSL protokolu. To činí sázkovou společnost 1xbet jednou z nejbezpečnějších na celém světě. Také registrace je velmi snadná.

K ní můžeme použít také mobilní telefon nebo sociální síť. Plná registrace však probíhá elektronickou poštou poskytnutím osobních údajů. Po jejich vyplnění hráč dostává mailem zprávu s odkazem na potvrzení registrace. Po ukončení procesu se hráči pomocí svého přihlašovacího jména a hesla dostanou na hráčský účet. V případě jakýchkoli problémů se můžeme spojit se zákaznickou podporou, kde nám poradí jak se zaregistrovat. Pak už stačí jen poslat peníze na účet. To lze provést platební kartou nebo využít některou z platebních metod např. skrill.